Kalite Yönetimi

İş akışının her aşamasında ISO  9001: 2000 Kalite  Yönetim   Sistemi doğrultusunda çalışan firmamız "Çalıştığımız Her Müşteri Referansımız Olmalıdır " prensibini proseslerin  tümüne yansıtmıştır.

Kalite Yönet im Sistemimiz, Asansör Yönetmeliği 9 5 / 1 6 / A T  ile uyumlaştırılmış  bir bütün halindedir. Güvenli asansörün temını ve tesisi; asansör  mahallinin  ölçümünden başlayarak, projelendirilmesi, malzeme temini, imalatları, montajı, son kontrolü ve servis hizmetiyle bir bütünlük halinde aynı titizlikle yapılmaktadır.

İlk kuruluşumuzdan bu yana makine dairesinde, kuyuda, kabinde her zaman aynı özeni gösterdik. Kabin iç dizaynı nasılsa tüm asansör mahalli aynı düzene, temizliğe ve kaliteye sahip olmalı görüşünü benimsedik.
Tüm çalışanlarımıza bu görüşle eğitim verdik.

Firmamız müşteriden gelen taleple; asansör mahallinin ölçülendirilmesinden başlayarak, genel yerleşim çizimi ile önerilecek en iyi çözümü; Standartlar, Asansör Yönetmeliği ve diğer Asansör ile ilgili Yönetmelikler doğrultusunda bulmakta ve Müşteriye en  doğru çözümü sunmaktadır. Bu konudaki uzmanlığımız müşterilerimiz tarafından  da teyit  edilmiştir.

1985 yılından bugüne yaptığımız tüm asansörlerin dosyaları arşivde muhafaza edilmektedir.
Okunma Sayısı: 9747   |   Güncelleme Tarihi: 07.10.2016    Sayfayı Yazdır

Foto Galeri

Star Asansör
Site içerisinde yer alan yazılı ve görsel içerik Star Asansör tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kopyalanamaz, kaynak gösterilerek iktibas edilemez. © 2017
web.tasarim.namikerdemkaya.com